| ElFenomen a întrebat:

Am auzit o melodie la radio 21 era ceva de gen "when i walk...all night long" este pe ritm mai slow daca stie careva

Răspuns Câştigător
| Nezzy a răspuns:

Poate tie nu ti-a raspuns nimeni, dar si eu o cautam si m-ai ajutat mult.Multumesc:*:*

1 răspuns:
| ElFenomen explică:

Melodia se numea "jamie woon shoulda" multumesc inca o data TPU pentru promptitudinea cu care se raspunde la intrebari si cum se pune accent pe corve, obsedati sexual si tzoape?

| Nezzy a răspuns (pentru ElFenomen):

Poate tie nu ti-a raspuns nimeni, dar si eu o cautam si m-ai ajutat mult.Multumesc:*:*