| Eugeniusu a întrebat:

Am auzit o melodie la sală, dau funda si vot la cine imi zice numele. Melodia incepe cu niste versuri intr-o limba veche si dupa canta unu cu voce groasa Rap in limba engleza. Deci sunt 2 care canta, melodia e din 2016-2017. Mulțumesc!

8 răspunsuri:
| Andreeaaadc a răspuns:

E o descriere vagă...

| Eugeniusu explică (pentru Andreeaaadc):

In engleza canta unu despre viata si sa nu te dai batut, d-astea. Daca te ajuta cu ceva, atat stiu si atat iti spun.

| Andreeaaadc a răspuns (pentru Eugeniusu):

Măcar un vers sau niște cuvinte iți aduci aminte?

| Eugeniusu explică (pentru Andreeaaadc):

Nu, ca alergam pe banda.

| Eugeniusu explică (pentru Andreeaaadc):

Se numeste 2pac legendary 2

| Andreeaaadc a răspuns (pentru Eugeniusu):

Pfu, ok. e bine ca ai aflat cum se numeste pana la urma big grin

| AlexaIsHere a răspuns:

Din ce ai explicat pare sa fie Mi gna

| Eugeniusu explică (pentru AlexaIsHere):

2pac legendary 2