| Cristina0911 a întrebat:

Am auzit o melodie la tv si apoi la radio dar nu am reusit sa aflu numele acesteia, in videoclip canta un baiat si dansa cu mai multe fete care se schimbau la fiecare cadru, e o melodie in spaniola din cate imi aduc aminte. Ma puteti ajuta cu numele ei?

5 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Andalouse de Kendji Girac
E in franceza nu in spaniola.

| InoueOrihime a răspuns:

Hei :) Uite:

https://www.youtube.com/watch?v=NUsoVlDFqZg

Cred ca asta este. Funda? :)

| Cristina0911 explică (pentru InoueOrihime):

Nu, nu e cantata de Enrique, l-as fi recunoscut happy Cititi bine intrebarea!

| alexmareniuc a răspuns:

Kendji Girac-Andalouse

| Cristina0911 explică (pentru alexmareniuc):

Multumesc Alex! Inloc de franceza eu am auzit spaniola laughing Poate m-a duc in eroare espagnol ala big grin Multumesc inca o data!