| Vise1colorate a întrebat:

Am auzit o melodie...si nu stiu cum se numeste sau cine o canta.La refren era ceva de genu(ce am inteles eutongue) : My life is like... ooo ooo. Dau funda, promit.mersi mult:* :X

3 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Ceva cu "ooo ooo" dj Andi & Stella - happiness http://www.youtube.com/watch?v=EN6qH9Vfi3A
Daca nu, atunci specifica daca canta un baiat sau o fata, pentru ca eu nu tin minte toate melodiile care contin aceste cuvinte, dar cand ma uit prin lista de melodii al winamp-ului imi sare mai bine in fata daca stiu ca melodia este cantata de fata sau baiat.

| theprettyreckeless a răspuns:

Gritz - My Life Be Like (ohh ahh ohh)?

| Vise1colorate explică:

E cantata de baiat, nu e happiness.