| cristinna1919 a întrebat:

Am auzit o piesa de vreo o saptamana, dar sincer nu mai stiu niciun vers. O canta 2 tipi care sunt la un meci de fotbal si cand echipa da gol tot stadionul ridica mainile sus, iar stadionul are scaune rosii [laughing]. Ma poate ajuta cineva?

11 răspunsuri:
| Alecsanndraa a răspuns:

Nu poti da mai multe detalii?

| Bubuletz a răspuns:

Shakira-Waka Waka?

s'ar putea sa fie asta nu imi prea dau seama deoarece nu ai dat prea multe indicibig grinBAfta. Fundita?

| toteusunt a răspuns:

Habar n`am de ce melodie e vorba, dar imi place avatarul smug U Cluj huh? happy

| toteusunt a răspuns:

Nu sunt din Cluj, dar imi place baschetul happy

| cristinna1919 explică:

@Elu06 nu e shakira-waka wakasad

@toteusunt
da, da U Clujsmug esti din Clujhappy?

| cristinna1919 explică:

Nu e niciuna sad.

| cristinna1919 explică:

Nici nu stiu ce detalii sa dau. nu cred ca era legata melodia de cupa mondiala.

| ViseColorate_4467 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1hlRjF1Hykw

nu imi dau seama din descrierea ta, dar s-ar putea sa fie asta.
:D

| JustMe_8650 a răspuns:

Nu ai fost prea explicita, dar s-ar putea sa fie vorba despre Waving Flag- K`naan si David Bisbal

| dany09 a răspuns:

Buna! Nu stiu daca e melodia pe care o cauti, dar uite: http://www.youtube.com/watch?v=DV8HpCCI3L0&feature=related