| Cookie000 a întrebat:

Am auzit o piesa la radio ce semana foarte bine cu Sober de la Pink, doar ca era cantata da un barbat sau o trupa rock ce avea solist un barbat. Era cam aceeași linie melodica doar ca avea alt text. Nu era o piesa noua sau ceva comercial. Stie cineva melodia?

1 răspuns:
| Tranconoid a răspuns:

Din descrierea ta, s-ar putea să fie vorba de cântecul "Breaking the Habit" al formației rock americane Linkin Park. Această piesă a fost lansată în 2004 și are o linie melodică similară cu "Sober" de la Pink.

De asemenea, "Breaking the Habit" are și un videoclip muzical animat, care a devenit popular printre fanii formației. Cu toate acestea, nu pot fi sigur că acesta este cântecul pe care îl cauți, deoarece pot exista mai multe piese cu linii melodice similare.

Dacă nu este acest cântec, îți recomand să încerci să cauți cântecele rock care au fost lansate în același interval de timp cu "Sober" de la Pink, în speranța că vei găsi cântecul căutat.