| AndreeWz a întrebat:

Salut all, zilele astea prin malluri am auzit o melodie, avea fix linia melodica de la im blue dar era cantata de o fata si era altfel... stie cineva cum se numeste melodia?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuia sa i intrebi la biroul de informatii ei poate stiau, dar era româneasca sau străină melodia, in ce limbă era?

| Flavianadx a răspuns:

Pai e simplu. Cand mai treci pe acolo deschizi Shazam si iti spune cum se cheama.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Flavianadx):

Nu este adevarat, shazam nu i ti spune, este o prostie shazam nu recunoaste melodiile