| LSMM a întrebat:

Am auzit la radio o piesă cântată de o fată, iar la refren am auzit cuvântul "hena", ca mai apoi să continue în engleză. Ştie cineva cum se numeşte melodia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! ciao! ti-am vazut intrebarea de cand ai postat-o, atunci demult. acum am gasit si eu melodia :) ma descurc destul de bine la engleza si tot ascultand muzica in engleza am invatat sa ascult si cuvintele, iar azi cand am auzit melodia mi-am amintit faza cu "hena". doamne, am avut cosmaruri mai demult, tot cautam melodii cu henna si imi dadea numai video-uri cu tatuaje =))))acum am ascultat si ea zicea hey now.
in fine, se cheama "hey now hey now don't dream it's over" https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=2XsdMvAo5jM
sa ai o saptamana faina!

| LSMM explică (pentru anonim_4396):

Mulţumesc mult, asta era. happy O seară frumoasă să ai!

1 răspuns: