| SuntFata a întrebat:

Am auzit recent melodia skyscraper de demi lovato. Mie mi se pare superba daram cateva prietene calora li se pare oribila si le place mult mai mult 50 cent & jermih down on me [ si mie imi place melodia asta dar consider ca skyscraper este mult mai frumoasa, mai emotionala si cu un mesaj incurajator dar ele zic ca e o porcarie ] Aici puteti auzi melodia si puteti viziona videoclipul : http://www.youtube.com/watch?v=r_8ydghbGSg, este putin cam trista melodia dar imi place la nebunie. As dori sa o ascultati si sa imi spuneti ce parere aveti [ sincer ]. Daca nu v-a placut as dori sa imi spuneti de ce nu v-a placut si daca v-a placut de ce v-a placut? Deci ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Skyscraper a răspuns:

Buna! stiu melodia asta doar de cateva zile, dar asa de mult mi.a placut incat o ascult zilnic. sincer nu stiu dc imi place chiar atat de mult, poate ca mesajul ma atrage ( melodia e trista, de despartire ) in ciuda durerii despartirii, ea va rasari din pamant ca un zgarei-nori love struck. nu multi poate ca inteleg mesajul melodiei, si poate din aceasta cauza nu le place. si nu numai mesajul imi place ci si ritmul, care ma linisteste si imi creeaza o stare de bine big grin. ca o melodie sa fie frumoasa nu trebuie neaparat sa poti dansa pe ea sau sa fie hit sau sa fie de club. o melodie frumoasa e cea care iti place tie :X ~funda xD? ~

4 răspunsuri:
| KatherineVonDrachenberg a răspuns:

Melodia e superba :X
(nu stiu care e motivul pentru care imi placehee hee ) dar e superba :X

| kkkmakafull a răspuns:

O ador! o ascult cred ca de 1000 de ori pe zi! are un mesaj emotionant.refrenul spune in romana:
poti sa imi iei tot ce am
poti sa imi iei tot ce sunt
ca si cum as fi facuta din sticla
ca si cum a s fi facuta din hartie
du-te si incearca sa ma dobori
eu ma voi ridica din pamant
ca un zgarie -nori love it!love struck

| kkkmakafull a răspuns:

Apropo! down on me e oribila nu imi place deloc!

| RiRi5846 a răspuns:

Eu ador melodia asta:XLike a skyscraper:X