| Pisicuta12121212 a întrebat:

Va place de Demi Lovato? Ce obiecte aveti cu ea sau ce v-ati dori sa aveti cu ea?

3 răspunsuri:
| User a răspuns:

Chiloti as vreasmug
Demi sa scrie in fata si Lovato in spate. rolling on the floor

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Nu imi place Demi Lovato e o idioata.

| SeptemberSweetDisaster a răspuns:

NU.Nu imi place.Parere absolut personala. O avea ea voce, dar showul acela Sonny esto oribil.Se comporta ca o idioata, si in show si in viata reala.Niciodata nu mi-au placut showurile Disney(cele mai recente, de prin 2005 pana acum). Incearca sa fie amuzanti, dar le iese penibil. Ce obiecte am cu ea? Pai...am primit cadou niste hartie igienica cu ea. daca raman fara hartie de toaleta normal, sigur o folosesc!