| IoanaEvelina a întrebat:

Am cautat pe google, dar nu am gasit melodiile interpretate la finala eurovision de ceilalti concurentihappy cine ma ajutabig grin?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Pe www2.tvr.ro/eurovision/ gasesti piesele tuturor tarilor participante. Intra la rubricele in parte dreapta scrise cu violet: "Semifinala 1", "Semifinala 2" si "Finala". Aici vei putea sa gasesti sute de comentarii si sa postezi unu' daca simti nevoia sa-i feliciti pe castigatorii nostri. Bafta!

7 răspunsuri:
| KidDu` a răspuns:

Http://wiwibloggs.com/......the-final/ da un vot pentru romania ! pls ! :*

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Acceseaza acest site:
http://www.monden.info/......2010-oslo/

| Ramina a răspuns:

Cauta pe youtube "scrie Eurovision 2010 X " x este tara care o vrei laughing si iti da happy

| georgegs a răspuns:

Cauta.pe.youtube

| AddaXD a răspuns:

Pai nu baga pe google. intra pe http://www.youtube.com/ si scrie acolo ce melodie vrei sa asculti. exemplu: turcia eurovision 2010 sau romania eurovision 2010 sau la ce tara vrei tu sa asculti melodia :)

| MistikkGirl a răspuns:

Lena - Satellite
Sunstroke Project Feat Olia Tira - Run away
Paula Seling & Ovi - Playing with fire

| ioan4 a răspuns:

Cauta pe you tube eurovizion 2010