| LanaSpectrum a întrebat:

Am citit ca Mitch Lucker (Suicicde Silence) a murit azi-dimineata,dupa accidentul pe care l-a avut. E adevarat,adica e adevarat,chiar e adevarat? Nu-mi vine sa cred,dar nici nu stiu ce sa zic, parca era doar spitalizat!

Răspuns Câştigător
| StJimmy a răspuns:

Cum puteti oameni buni sa spuneti asa ceva? Voi chiar nu aveti suflet? Omul ala a lasat un urma o fetita de 5 ani. Apropo sunt extreme metal si ce facea omul ala era extraordinar.

23 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Da, a murit. Sh*t happens.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Îs singura căreia nu-i place trupa aia? confused

| RockNbeer a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Nu.
Trupa de rahat, nu este o pierdere important pentru scena metal.

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru RockNbeer):

Ok, suntem 2.
Still counting...

| RockNbeer a răspuns (pentru StJimmy):

Si ce ar fi trebuit sa spun,"ah ce artist,ce om extraordinar,vai cat de mult ii iubeam muzica, ce pierdere colosala".
Nu am gasit niciodata arta in deathcore(nu extreme metal), si cu atat mai putin la cei din Suicide Silence, atata timp cat nu il consider un artist important pentru scena metal, nu are cum sa imi para rau dupa el.

| LanaSpectrum explică (pentru MalleusMaleficarum):

Nu stiu, dar ai clar cel mai oribil scris! Cu exeptia faptului ca omori limba romana, mai si trollezi! Vezi-ti de-ale tale!

| StJimmy a răspuns (pentru RockNbeer):

Nu, nu am zis ca trebuie sa spui asta. Dar mai bine taci dracului din gura si iti vezi de treaba ta. Si, ba da exista extreme metal.tuu superiorul nostru!

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru LanaSpectrum):

Dacă scriu greşit, scriu dinadins, pentru că aşa am eu chef la momentul respectiv. Şi nu fac trolling (trollezi sună stupid, nu ţi se pare?), chiar nu-mi place trupa şi nici acum n-o să-mi placă doar pentru că a murit faggotul ăla.
Şi dacă mă doare la 2 m în spatele curului de moartea lui, îţi dai seama unde mă doare de faptul că fiică-sa a rămas fără tată.

| RockNbeer a răspuns (pentru StJimmy):

Uite ca nu vreau sa tac si sa imi spun parerea de fiecare data cand am ocazia, sau era musai sa am aceias parere cu a ta?
Stiu ca exista extreme metal, dar Suicide Silence nu au nimic in comun cu subgenul ala, ei "canta" deathcore.

| StJimmy a răspuns (pentru RockNbeer):

Eu zic sa te mai documentezi amice...serios

| RockNbeer a răspuns (pentru StJimmy):

Thx pentru sfat dar chiar nu era nevoiewinking

| StJimmy a răspuns (pentru RockNbeer):

Ba cam era...serios.
Deathcore = death metal + metalcore
Metalcore = extreme metal + hardcore punk
=> ori extreme metal ori metalcore...ca si bmth >.>

| RockNbeer a răspuns (pentru StJimmy):

Eu am impresia ca ei "canta" deathcore, din cate vad eu si wiki ma aprobawinking
Si nu era nevoie sa imi arati chestiile alea, ma intereseaza catusi de putin core-ul

| StJimmy a răspuns (pentru RockNbeer):

Serios? eu am vazut pe wiki exact invers laughing AHAHHAHAHA

| StJimmy a răspuns (pentru RockNbeer):

Da. chiar asta. arata mi tu unde e batut in cuie ca sunt ei deathcore?happy chiar te rog. sau ceva care sa nege ce am spus mai sus

| StJimmy a răspuns (pentru RockNbeer):

Ca sa fie ca aman 2 sunt deathmetal si gata. am incheiat subiectul

| RockNbeer a răspuns (pentru StJimmy):

Vezi unde scrie Genres.
In fine, mi-am spus parerea despre ei in primele postari, putin imi pasa ce "canta" o trupa care nu imi place.

| StJimmy a răspuns (pentru RockNbeer):

Gata perfect. subiect incheiat. nu de alta dar de injura tipa care a pus intrebarea...

| LanaSpectrum explică (pentru MalleusMaleficarum):

Atunci,de ce ai dat click aici? Si nici nu-mi pasa de parerile tale stupide! Nu spun ca mi-au placut asa de mult,nu eram fana si nici nu sunt,dar totusi imi pare rau de el,le momentul respectiv nu era decat un zvon si am vrut sa aflu daca e sau nu adevarat,totusi era un OM,o FIINTA UMANA, nu cred ca ar fi omorat pe cineva, piesele lor sunt bunicele, unele chiar bune (de exemplu Classic Struggle-colaborarea cu Wings Of Plague), si nu ai niciun drept sa spui ceva despre el. Daca nu-ti place ceva, ignora!

| LanaSpectrum explică (pentru StJimmy):

Man,ignora! N-am de ce sa-l injur sau chestii de gen, daca prefera sa zica asa ceva, inseamna ca n-are altceva sa faca! Un alt hater (ha ha ha), chiar crezi ca imi pasa? Mie nu-mi pasa altceva decat de faptul ca fata lui va creste fara tata, ca trupa nu o sa mai fie ce-a fost si ca nu o sa mai am ocazia sa-i vad live! Atat!

| StJimmy a răspuns (pentru RockNbeer):

Cum puteti oameni buni sa spuneti asa ceva? Voi chiar nu aveti suflet? Omul ala a lasat un urma o fetita de 5 ani. Apropo sunt extreme metal si ce facea omul ala era extraordinar.

| LovingAdam a răspuns:

Da,din pacate a murit si nu-mi vine sa cred straight face.cryingImi pare foarte rau, el se numara printe idoli mei...A fost un om minunat nu il voi uita niciodata La fel cum nu i-am uitat pe alti artisiti care au murit sad R.I.P Mitch Lucker

| PrayForGaga a răspuns:

Asta am citit si eu si am ramas socata straight face. Imi pare asa rau...sad