| Jghebarul a întrebat:

Am cupărat de curând o chitară electrică. Modelul este Epiphone Sg special.Am o problemă! Nu am mai avut o chitară electrică până acum.Imi poate spune cineva care are acest model/se pricepe dacă este normal ca butonul de volum să se miste in toate directile? Adică mie mi se pare prea flexibil.Eu cred că ar trebuii doar să se invarta nu să il pot misca in toate directile.Mi se pare că nu este fixat sau ceva de genu.Eu nu mă prea pricep de acea vă rog să mă ajutați.Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| xFaBu a răspuns:

Daca nu functioneaza ca aici inseamna ca e o problema https://www.youtube.com/watch?v=_m7ea7YIX3g