| andreii2 a întrebat:

Am downloadat de pe youtube o melodie.
Cum o pot modifica din video sa fie mp3? Cu ce program?
Am incercat cu prog. COOL EDIT PRO 2.1 dar nu merge.

Răspuns Câştigător
| Alecsanndraa a răspuns:

Cel mai bun program este youtube downloader cu el iei filmulete de pe youtube si poti sa le faci si mp3...si e fff simplu de folosit

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Descarca melodia cu youtube downloader si dupa ce o descarci in format mp4 ai optiune de convert in mp3.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu stiu in ce format s-a descarcat, in VirtualDub se poate deschide?

| viatadecacatt a răspuns:

Cu "youtube convertor mp3 online" scrie asa pe google si dai click pe primul care iti apare si pune linkul de youtube ca sa nu te mai chinui cu videoul, ti-l face direct mp3.

| Alecsanndraa a răspuns:

Multumesc pentru fundita happy...
te-ai descurcat cu melodia si cu programul?

| andreii2 explică:

Da m`am descurcat :p