| Xanor a întrebat:

Am facut o piesa, puteti sa-mi spuneti ce parere aveti despre ea? https://youtu.be/QgdNp3JsoOE

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mă-ta poate să fie mândră. Să se uite la tine ș să se bucure de ce a ieșit din ea. Dacă îl cântai cu gura închisă ieșea mai bine.

| Xanor explică (pentru sadrian46):

Ba copil fin laba abuzat si batut cu ranga in cap sati moara ma ta in cancer si sa iti trag la **** ai inteles ***?

| sadrian46 a răspuns (pentru Xanor):

Mama a murit de cancer în 1992. Nu mai poate muri încă o dată.
Da. uite ce am înțeles.
Felul în care te exprimi arată ce viață nenorocită duci.
Nu sunt supărat pe tine. Ar trebui să te reclam la admine să te baneze, dar pentru asta ar trebui să fiu nervos. Nu am pe cine.

| Xanor explică (pentru sadrian46):

Daca tia murit ma ta nu ar trebui sa fii mai bun? Si dc ma insulti fara motiv labarule?

| sadrian46 a răspuns (pentru Xanor):

Ai cerut o părere, mi-am exprimat părerea mea despre creația ta. Am o părere foarte proastă.

| Xanor explică (pentru sadrian46):

Si eu am o parere foarte proasta despre ce a creat ma ta adica pe tine, pace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e genul de melodie pe care s-o ascult a doua oară.

| squishyhoo a răspuns:

...despre EA happy