| madwtza_9512 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un program de movie maker pe care il suporta youtube...am facut cu windows movie maker dar nu merge sa il incarc pe youtube filuletul, am incercat si prin convert dar aici nu pot baga filmuletul deloc imi zice ca nu suporta fisierul...

Răspuns Câştigător
| BlueR a răspuns:

Sony Vegas

3 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Foloseste softul Freemake Video Converter ca sa convertezi fisieurul video cu formatul avi, in formatul flv si incerca pe urma.

| 985436982 a răspuns:

Eu folosesc Sony Vegas Pro 10 =]

| rossi46 a răspuns:

Pinnacle Studio sau Adobe Premiere (nu il downloada daca nu ai un calculator performant). Spor la convertit.