| HumaMihai23 a întrebat:

Aseara am facut un videoclip cu poze cu Windows Movie Maker. Am incercat sa-l incarc pe youtube si nu merge. Cum pot rezolva problema? FUNDA

Răspuns Câştigător
| Alexutza_7247 a răspuns:

Prima data fa-ti cont pe youtube, dupa aia fate sing in si da pe upload si in incarci pe youtube

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai uite-te si tu la filmul care l-ai facut ca este mai mare de 100 de mega! vezi ca dupa ce termini filmul ai optiune sa-l convertesti in wmv. Pe youtube nu poti incarca un film mai mare de 1oo mega. Daca nu reusesti sunt programe speciale de conversie.

neluL
| neluL a răspuns:

Si mai vezi ca sus in dreapta ai optiunea de a-l incarca direct pe youtube fara sa mai incarci memoria pc-ului!

| PaPi a răspuns:

Prima data salveaza-l pe calculator. Uite in parea stanga unde este scris : 3. Finish Movie. uite putin mai jos si gasesti Save to my computer. Dai click iar mai departe te descurci. Dupa ce il salvezi il gasesti unde l-ai salvat in calculator apoi in incarci simplu pe youtube.

Sper ca te-am ajutat. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand vezi sa nu fie mai lung de 10 minute si mai vezi sa-ti mearga internetul bine ca daca ai internet mai slab nu se incarca

| justeddy2k17 a răspuns:

Pai nu poti sa il pui pe youtube pentru ca videoclipul cu poze pe care l-ai facut este un proiect nu e unul real