| nelutu5121 a întrebat:

Am gasit asta:

http://www.bestmusic.ro/......85172.html

Cine este Travis Garland? :) Eu n-am auzit de el... si ce tot atata smecherie cu Justin Bieber asta?

3 răspunsuri:
| Renesmee1 a răspuns:

De travis garland nu am auzit nici eu dar Justin Bieber este superb!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"ce tot atata smecherie cu justin bieber"? e cel mai taree dragutzo toate fetele il adora lol lol lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"ce tot atata smecherie cu justin bieber"? e cel mai taree dragutzo toate fetele il adora lol si apropo am id-ul lui si am vb cu el daca nu m acredeti sa stiti ca mi-a dat web si e chiar el