| nelutu5121 a întrebat:

Chiar credeti ca s-au despartit justin bieber si selena gomez? uitati ce zic aici: http://www.bestmusic.ro/......00873.html :(

2 răspunsuri:
| Andreiutza12 a răspuns:

Terminati odata cu vedetele astea de doi lei. poate sunt ele populare dar nici asa ...si mie mi se apreau ok ei doi si chiar eram o fanda dar m-am saturat pana peste cap de chestia asta asa ca va rog terminati! pe ei nu ii intereseaza ca ii iubiti voi ii intereseaza daca le cumparati albumele ata! si eu te-as sfatui sa te gandesti mai bine ...esti prea obsedata fara suparare!

| Andreiutza12 a răspuns:

Terminati odata cu vedetele astea de doi lei. poate sunt ele populare dar nici asa ...si mie mi se apreau ok ei doi si chiar eram o fana dar m-am saturat pana peste cap de chestia asta asa ca va rog terminati! pe ei nu ii intereseaza ca ii iubiti voi ii intereseaza daca le cumparati albumele ata! si eu te-as sfatui sa te gandesti mai bine ...esti prea obsedata fara suparare!