| FreeStyle_6834 a întrebat:

Am gasit intimplator in playlist cintecul,, Freedom de Andy ft Stella,, si asa m-a apucat o nostalgie de anul trecut, am asa multe amintiri cu piesa asta, incercat si voi s-o REascultati si imi ziceti emotiile care le-ati simtit?

Răspuns Câştigător
| Mara a răspuns:

Si eu am multe amintiri pe piesa asta...cand o ascult mi se pare ca e noua, dar veche in acelasi timp, imi arata cat de repede a trecut timpul de acum un an cand dansam pe plaja pe ea:X

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow