| Alexa_8596 a întrebat:

Am gresit intrebarea de inainte :d. Melodia dj rynno & sylvia stereo e noua sau veche?

Răspuns Câştigător
| KATTY_9143 a răspuns:

Pai cred ca e destul de noua din cate stiu e fost lansata acum cateva luni... dar nu conteaza daca e noua sau veche daca tie iti place poti sa o asculti fara sa tii cont de ce iti zic fetele care au prea multe fite si aculta doar ce e nou chiar daca e de proasta calitatewinking
Sa nu tii cont daca rad de tine ele sunt doar invidioase ca ai putea sa lansezi o noua modabig grin

6 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Noua

| ELD a răspuns:

Nouatongue

| Cristary a răspuns:

Noua - 2010

| malina_7817 a răspuns:

Pai a aparut cam pe 27 Iunie 2010...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu la ce te referi prin noua sau veche. E de ceva vreme in topuri, e clar de anul acesta...

| deeya_8335 a răspuns:

Veche