| Đϋffγ a răspuns:

Dulce love struck

| Biia14 a răspuns:

Buna! Mie imi place foarte mult cum canti mai ales piesa Anotimpuri.Succes in continuare!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Fac post de TV, la fel ca Diaconescu..." - hehe, tare asta. Deși era mai potrivit "țin", nu "fac", că postul se ține, nu se face. Simpatic carambul, oricum.
Sună peste ce mă așteptam, dar mai ai muuuult de muncă. Mai ai de lucru la voce, intonație, flow, dar astea se formează pe parcurs, după multă muncă.
PS - coverul la Negru chiar nu era necesar. Sincer.

| LaNaibaa a răspuns:

Imi place la nebunie!` Ti-am dat likewinking

| ExciteMind a răspuns:

Bravo tine-o tot asa... poate te vedem pe la televizor laughing

| criss38 a răspuns:

Frumos imi place :X :*.