| 8paulica a întrebat:

Am inregistrat o piesa, e adevarat cu Audacity nu cu programe extravagante bune de plata si cu un microfon cu fir, de scena. Insa dupa ce am ascultat piesa mi-am dat seama ca nu mi se potriveste. Folosesc tehnica nazala. Nu am invata sa cant mai pe nas, pur si simplu asa cant de cand ma stiu. Cum as putea sa elimin acest efect?

1 răspuns:
| Claudia_Cosmina_1999 a răspuns:

Nu se poate elimina acest efect! Deoarece asa este vocea ta si nu a ce sa-i faci!