| Mihai87 a întrebat:

Am intalnit multi romani cu figuri de manelisti si multi tigani cu figuri normale! Il apreciez de 1000 de ori pe tiganul normal decat pe romanul cocalar. Voi ce anturaje aveti?

7 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

Ce intelegi tu prin "tiganul normal"?rolling on the floorSa inteleg ca daca un tigan nu asculta manele, se poate numi 'normal'?

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

N-am anturaje, lucrez pe cont propriu.

| Duucu a răspuns:

La fel ca Ciolan, pardon, Cioran.

| KristalPop a răspuns:

Ţin să nu te cred la faza cu ţiganii.
Fiindcă sincer nu sunt mulţi normali la cap, îmi pare sincer rău...
Marea majoritate sunt de rahat.
Referitor la întrebare: Personal am destui rockeri/metalişti în anturaj, oameni care au aceleaşi gusturi muzicale ca şi mine, dar şi mulţi care nu prea cochetează cu rockul/metalul mai deloc, dar sunt persoane de treabă şi în care aş putea avea incredere niţel. Ideea este să te înconjori cu oameni care îţi plac şi să îi laşi pe toţi cretinii să fie cretini în pace. Ei se vor băga singuri în groapă, nu au nevoie de ajutorul tău.

| Rakanishuu a răspuns:

Daca nu asculta manele inseamna ca tiganul este diferit, in nici un caz normal. Si daca un cocalar asculta manele te mira? Ca si tigan care nu asculta manele mi-l imaginez pe Connect-r. Asa ca mai bine ma duc dracu si aleg romanul care asculta rock.

| FearOfTheDark a răspuns:

Am intalnit un tigan foarte inteligent la olimpiada de engleza.Asculta pop si a zis ca se trage dintr-o familie buna, poate de-asta era dus pe la scoala.Mi s-a parut ok dar nu as iesi cu el.
Iar eu vorbesc si ies cu oameni care au gusturi muzicale asemanatoare cu ale mele.Am si prieteni/colegi de treaba care nu asculta rock/metal da' tot cu cativa rockeri ma inteleg mai bine.

| BlackWaltz a răspuns:

Din moment ce omu' e idiot nu mai conteaza ca e roman sau tigan. Apropo, ce legatura are asta cu muzica?