| BlueDreams a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta dar n-am primit raspunsuri. E o melodie care imi place mult. E din telenovela saracii tineri bogati si n-o gasesc nicaieri. E asa:Si tu te vas la vida no sera igual, si tu te vas la vida me rezbalara, la vida se me ira..., daca stiti spuneti-mi va rog cum se numeste si cine o canta, cred ca o femeie.Multumesc!

2 răspunsuri:
| Mefisto23 a răspuns:

Muzica din serial e compusa/cantata de Alejadro Diaz. Melodia... nu stiu cum se numeste...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Canta o femeie! nu e alejanro.si eu o caut in disperare.