| BlueDreams a întrebat:

Cum se numeste melodia aia din Saracii tineri bogati, care e data cand e alejandra cu esteban? E cam asa: Si tu te vas la vida no sera igual, si tu te vas la vida se rezbalara, la vida se me ira..., deci cam asa e.Va rog mult spuneti-mi cum se numeste. Dau fundita primului care imi spune denumirea corectahappy

5 răspunsuri:
| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Cred ca se numeste solo un minuto. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai gasit ceva? big grin te rog frumos nu ma bagi si pe mine in lista daca ai gasit-o :d idu meu este denysa.bianca... mersi mult :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O caut si eu...
ai gasit ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu ma bagi in lista ta de mess id caribaheine_2009 mersi:*