| rockaholic a întrebat:

Am mai pus odată întrebarea dar a fost catalogată la Neinteligibil sau spam

Dacă e cineva pe aici care are pian digital Yamaha NP 30, puteţi să îmi ziceţi numele si numarul melodiilor care le are în memorie?

1 răspuns:
| Alien a răspuns:

Yamaha NP 30.
Polifonie pana la 32 note, 10 tipuri de sunete & efecte (Advanced Wave Memory (AWM) Stereo Sampling), 10 cantece presetate ce nu are nume& 10 demo-uri sunete, metronom, conector casti si pedala, MIDI in/out, difuzoare de 2 x 6 W!