| mady05 a întrebat:

Am nevoie de ajutor am auzit o melodie nu e lenta o canta un barbat care spune la inceput "ioio vali production new stile". ceva d genu canta putin si intra fata cu refrenu in spaniola "seniorita porfavor. mi parfume tu amore"... fundita :*

Răspuns Câştigător
| myhaelutzza a răspuns:

Asta e Jayssa-Senorita http://www.youtube.com/watch?v=hDxYKnzLhAE&feature=related

3 răspunsuri:
| myhaelutzza a răspuns:

Buna! Si eu caut aceeasi melodie.am auzit`o ieri la radio. daca afli cum se cheama pls spune`mi si mie.

| myhaelutzza a răspuns:

Multumesc pentru funditza:*

| mary_7018 a răspuns:

Cred ca e melodia lui allexinno si star-seniorita