| Panteraa a întrebat:

Am nevoie de o melodie care am auzit-o azi la patinoar. Deci cred ca este in spaniola cel putin refrenu ca l-am auzit tot si la sfarsit la refren dupa o foarte mica pauza spune Te Quiero. Va rog ajutati-ma. Dau funda si vot. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| HypnoticPoison a răspuns:

Nu stiu sigur daca e asta :P
Alex Mica - Dalinda
http://www.youtube.com/watch?v=rcm1ZC-blq8

| Becanee a răspuns:

Michel Telo - Ai se eu te pego.Nu cred ca este asta dar imi incerc si eu norocul. Oricum aceasta melodie este foarte frumoasahappy

| Panteraa explică (pentru Becanee):

Nu este asta. O stiu. Ii asa faina. De o saptamana o ascult incontinu.