| DarkShaodw1 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, urgent! Am la scoala un dans dupa melodia lui Yiruma-Moonlight. Stiti de unde as putea sa downloadez? va rog! e urgent! Dau funda pentru primul si cel mai bun raspuns
MS anticipat:*

Răspuns Câştigător
| Соlorful a răspuns:

Downloadeaza youtube downloader daca nu-l ai si descarca dupa youtube ( daca este pe youtube melodia).e usor trebuie doar sa copii likul in youtube downloader si dai Download, iar daca ai nevoie de ea in format mp3 dai la convert, pe urma browse si o convertesti in mp3