| Yin a întrebat:

Am nevoie de o melodie K-pop cantata de o singura persoana pe care as putea dansa si canta la un concurs. Imi trebuie cam rapid. Cat mai multe idei. Mersi anticipat happy.

Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| analoveskorea a răspuns:

In primul rand, iti doresc succes, ca nu e tocmai usor sa le faci pe amandoua. Uite ce iti sugerez eu
G.na-I'll back off so you can live better/Banana
Taeyang-I'll be there/Wedding Dress/Where U At
Ailee-Will show you
BoA-Only One
Jay Park-Joah
Se7en-Somebody Else
Henry-Trap
Park Jung Min-Not Alone
Kim Hyun Joong-Please/Break Down
Bi Rain-Love Song
Heo Young Saeng-The Art of Seduction/Crying/Let it Go
Kim Kyu Jong-Yestarday
Acum depinde de tine, de preferintele tale si de nivelul de dificulate al piesei, de complexitatea coregrafiei, de cum te descurci cu rap-ul, daca te incumeti sau nu sa participi cu ea.

5 răspunsuri:
| sosostore a răspuns:

Boa, jay parca, iu, psy, rain, jyp, brian joo, g.na, g-dragon, ga-in, haha, henry lau, taeyang, se7en, hyori, jaejoong, probabil ii stii, insa tu trebuie sa iti alegi melodia preferata a lor...fiecare dupa gusturi, eu as alege taeyang wedding dress sau ringa linga

| Acristinei_Valentin_1998 a răspuns:

Parerea mea este ca dansezi pe muzica Gamnam style. Acum depinde de tine ce stil de muzica iti place.