| georgiana2000_8607 a întrebat:

am nevoie rapid de niste idei de probe pentru un concurs intre frati.

2 răspunsuri:
| User2 a răspuns:

Clar cultura generala pentru a verifica cunostintele si a le compara, probe sportive precum mersul cu lingura, sacul etc. si fotbal sau bascket.

| AlexandraElena12 a răspuns:

Fii ingenioasa..gadeste-te la jocuri interactive..gen valiza(zici alfabetul in gand cineva zice stop si litera la care te-ai oprit incepeti sa spuneti lucruri/obiecte care incap in valiza daca nu mai stiti schimbati litera) daca..va plictisiti puteti juca tomapant si fazan... spanzuratooarea sau pufico. big grin
Sper c-am fost de ajutor! tongue Funda?