| NatashKa a întrebat:

Am nevoie de versurile cintecului "DAN CIOTOI - INTOARCE-TE TATICULE INAPOI " caut si pe google. etc dar nu gasesc.Va rog ajutor. funda. :X

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taticule de ziua celor mci. nu vreau cadou sti ca sunt cuminte. atata vreau ca tu sa fi aici. sa fim din nou ca inainte. (REF)intoarcete taticule inapoi. mi-e dor, mi-e dor nespus de tine. esti cel mai de pret cadou ce poti sa-l faci unui copil ca mine.).aud vorbind peaici mai toti vecini. chiar si vecinul meu cel bun mitik. cum ca mamik mea n-ar mai fi buna si-ai vrea sa-mi cumperi o alta mamik. (REF)x2). pakat de osteaneala si de bani. o alta mama nu-i o bucurie. si ce folos ca ai atatia ani.si vrei sa faci asa? copilarie. (REF)x2).winking

| mariyano a răspuns:

Intra aci si le ai pe toate;)http://www.youtube.com/......p?/results