| Alexandra_2209 a întrebat:

Am nevoie urgent de rezumatul cartii un Yankeu la curtea regelui Arthur. de Marck Twain. PLssss:-X Dau funda.

3 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

NU se fac temele pe TPU!
Am spus-o si am s-o repet pana cineva ma va auzi!

Daca ai citit cartea de ce ai nevoie de rezumat?
Aaa! tu nu ai citit cartea, m-am prins!

Te inteleg ca nu ai chef de teme, ca nici eu nu am sometimes, dar nu mai pune intrebari legate de teme pe TPU.
De cand s-a inceput scoala numai intrebari sacaitoare legate de teme sunt pe TPU.

Daca esti fana Justin Bieber nu pune intrebarile tale, la o categorie, care i se potriveste lui Justin.
Si eu sunt fana Adam Lambert si crede-ma ca stiu cum este sa fii in love cu un star, dar pune intrebarile la categoria respectiva, nu la Muzica.
De exemplu, daca eu vreau sa caut ceva la categoria muzica, sa raspund la ceva legat de muzica, eu gasesc intrebarea ta legata de rezumat.

P.S.Nu lua sfaturile mele sub forma de rau.
Ti-am dat niste sfaturi care iti vor fi utile pe viitor.
Tu sti ca useri de pe TPU care au intrebat despre teme au fost suspendati?
Asa ca numai intrebati toti despre asta, putin respect fata de cei care stau sa va ajute, SUNT NISTE OAMENI PLINI DE RABDARE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti l-as da cu mare drag insa si eu am nevoie de el am citit da n-am priceput

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Til las da cu cel mai mare drag dar si eu il caut. am citit dar n-am inteles absolut nimic:d