| KiduIcs a întrebat:

Care dintre carti este mai interesanta? " Iliada " si " Un yankeu la curtea regelui Arthur"

7 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Le-am citit pe amandoua, pot sa spun a sunt foarte bune amandoua te captiveaza total daca vrei sa afli mai multe chestii despre antichitate Iliada, despre epoca medievala Un yankeu la curtea regelui Artur.

| Vvistula a răspuns:

Le-am citit pe amandoua, pot sa spun a sunt foarte bune amandoua te captiveaza total daca vrei sa afli mai multe chestii despre antichitate Iliada, despre epoca medievala Un yankeu la curtea regelui Arthur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima big grin.

Răspuns utilizator avertizat
| AnaRadu a răspuns:

Buna.
Sincer cea mai interesanta mi se pare : Un yankeu la curtea regelui Arthur.
Acum tu o alegi pe care o vrei! happy

| mirunik2you a răspuns:

Iliada...e cea mai faina, poti incerca sa citesti si celelalte volume!kiss

| Denisadenisuka2001 a răspuns:

Un yankeu la curtea reg elui Arthur