| RisenLight a întrebat:

.. am auzit pe Hit music chanel o melodie dar nu stiu cum se numeste.Videoclipul este cu mai multe dansatoare si un solist care zboara pe niste platforme in forma de cerc, iar dj-ul mixeaza la un fel de ecran cu multe butoane si are par blond si cat de cat mai lung si ochelari. Daca va ajuta cu ceva aceste detalii si stiti despre ce melodie vorbesc va rog sa imi spuneti cum se numeste aceasta.

7 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Cred ca e vorba de BT, nu mai tin minte ce melodie dar asta pare sa fie artistul.

| RisenLight explică (pentru WR104):

Si bt are o mel tare... flaming june... insa nu e cea pe care o caut

| RisenLight explică:

Mai e loc de funda pentru ca nu sunt acestea raspunsurile bune

| RisenLight explică:

Aa cuvintele cheie al videoclipului sunt cercuri zburatoare de pe care canta solistul. asta vrea sa scot in evidenta pentru ca nu cred ca multe video clipuri au asa ceva

| Yasmyn07 a răspuns:

David Guetta - I Can Only Imagine ft. Chris Brown, Lil Wayne
http://www.youtube.com/watch?v=TSNerxNwWtU
Cred ca asta este :).

| RisenLight explică (pentru Yasmyn07):

Melodia asta mi-e imposibil sa nu o stiu big grin scuze nu e asta

| Yasmyn07 a răspuns (pentru RisenLight):

Okehappy