| MihaelG a întrebat:

Am o întrebare: Când vreau să descarc o melodie de pe SNAPTUBE îmi aparein partea de muzică un MP3 și un M4A! Întrebarea mea este: Există cumva vreo diferență între cele două tipuri de format de melodie? VREAU ORICR detaliu! Va mulțumesc!

2 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

Mp3 - songs
mp4 - videos

| MihaelG explică (pentru m1dn1gh7):

Dar nu scrie MP4, de fapt scrie și asta dar în partea de videoclipuri, dar imi mai apare un m4A la formatul de muzică! Știu că MP4= video! Dar nu știu ce înseamnă m4A-ul ăsta!