| andrada207 a întrebat:

Cand descarc o melodie pe Snaptube, mi se descarca si in galerie ca un videoclip... pot sa fac cumva ca sa sa nu mai fie si in galerie? Daca da, cum?

P.S.

6 răspunsuri:
| ncristian7805 a răspuns:

Da poti, cand o descarci selectezi mp3 format

| andrada207 explică (pentru ncristian7805):

Cum?

| andrada207 explică (pentru ncristian7805):

Ma refeream la cum sa descarci Video nu Muzica... la Video arata doar de ex. 144P sau 240P

| ncristian7805 a răspuns (pentru andrada207):

Ah..nu ai ce face, decat de fiecare data cand descarci videoclipul sa il stergi din galerie

| andrada207 explică (pentru ncristian7805):

Daca il sterg din galerie, se sterge si de pe Snaptube... Am mai avut odata si nu se descarca in galerie. Dar acum nu stiu ce are...

| David159873 a răspuns:

Ia mp3converter care va converti videoclipul la format mp 3 (va rămâne doar sunetul). Apoi il poti sterge din galerie.