| Rici95 a întrebat:

Am o intrebare daca postez o muzica pe un alt videoclip poate sa ma deie cineva in judecata ca am folosit melodia adevaratului autor? sau daca pun versuri pe o melodie?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca postezi clipul pe Youtube o sa te anunte ei si ai sa vezi ca in principiu nu te lasa! dar fa o smecherie! Schimba numele melodiei care este in format mp3 (scrie ce vrei tu acolo) si apoi poti sa incarci linistit clipul pe youtube! Asa am facut si eu! Uite aici http://www.youtube.com/watch?v=XfSQU9Ra02g Daca puneam mp3-ul original sigur nu ma lasa sa incarc clipul! Bafta!