| dubala a întrebat:

Buna seara, vreau sa ma lamuriti si pe mine cu o intrebare. Vreau sa imi deschid un sit si sa bag muzica noua remixata de mine in fiecare zi.De ex iau o melodie intamplatoare de pe net o remixez si o postez pe situ meu.Am drept de autor la ea sau ma rog nu am probleme cu legea?

2 răspunsuri:
| dubala explică:

Dau funda

| cumicu02 a răspuns:

Depinde de unde o iei si oricum nu o sa ai nci o problema deoarece multi descarca melodii si nu patesc nimic chiar daca le incarca pe sit'ul lor