| GIRLBELIEBER a întrebat:

Am o intrebare foarte serioasa profesorul meu de muzica mi-a spus ca am voce anul trecut de craciun cand ne-a pus sa cantam ceva poate ca are dreptate si cred ca e asa as vrea sa compun cantece dar nu am din ce sa ma inspir nu stiu cum sa incep sun agitata si confuza pur si simplu nu pot as vra sa-mi dati un sfat de cum sa compun cantece siteuri de unde sa iau tonuri ritmuri etc vreau foarte mult sa compun cantece si sa gasesc adevarul as vrea sa compun cantece POP [fete] va rog raspunsuri serioase si adevarate

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Si profesorul/profesoara de romana ce zice?

| BiancaBaby a răspuns:

Si eu as vrea sa compun cantece, dar nu prea am timp, dar o data am incercat si m-am inspirat din dragoste(avand in vedere ca pe atunci eram indragostita), dar din pacate nu mai am acel caiet

Pai inspirate din lucrurile din jurul tau si incearca sa fii cat mai creativa

bafta:*