| anonim_4396 a întrebat:

am niste casti de gaming cu microfon si vreau sa ma inregistrez facand tutoriale/chestii de genul asta,dar cum as putea sa fac sa mi se auda doar vocea,sa nu se auda televizorul de ex. daca este pornit? si nu,nu sa sting televizorul, ci sa imi inregistrez doar vocea

Răspuns Câştigător
| Tragonus a răspuns:

Nu prea ai sanse... trebuie sa fie liniste. Ai putea doar cand randezi sa opresti volumul de la voce.( televizorul o sa se auda mai incet dar si tu la fel). Trebuie sa inchizi televizorul happy