| loveguru a întrebat:

Am o prietena, o plac pe ea, dar plac si alta fata, amandoua is dragute, frumoase si simpatice as vrea sa stiu ce pot face?

Răspuns Câştigător
| sunset a răspuns:

Sincer nu poti sa le iubesti pe amandoua.
Poate sunt rautacioasa, dar eu zic ori sa le lasi pe amandoua, si sa iti gasesti pe altineva, ori sa ramai in continuare cu amandoua.
Trebuie sa ai un sentiment deosebit pentru una din ele. Daca da alege-o pe aceea.
Numai bine!

4 răspunsuri:
| Demoiselle a răspuns:

Simplu! Destinatia finala: Nigeria sau Iran sau India sau Palestina sau Kuwait sau Congowinking sau Singapore etc
Acolo poligamia este legala!

Dar acum serios, daca mergi pe `placut` gasesti o gramada de fete. Cauta si tu una mai speciala pe care sa o iubesti si pentru care sa nu fi nevoit sa te muti in tarile pe care ti le-am enumerat mai sus.
Pa!

| Ingrid16V a răspuns:

Poate pe una dintre ele, chiar o iubesti:Xiar pe cealalta doar o placihappy

| blackangel96 a răspuns:

Cauta adanc in inima ta si vezi pe care o pl mai mult si daca nu functioneaza gasesteti alta pe care sa o iubesti mai mult decat pe celalalte doua fete

SUCCES!

| CrYsS34532 a răspuns:

Te combini cu am 2winking