| alexmaf a întrebat:

Am o problema cu sunet. cand dau mai tare asa... aud un vazait stil ssss... chiar si daca nu merge muzica

PLS ajutor va dau vot si funda

3 răspunsuri:
| whiterose26 a răspuns:

Buna. Cred ca problema e de la cabul boxelor care nu e introdus bine in unitate.Impinge mufa (care se gaseste la capatul cablului boxelor si intra in calculator) mai tare in unitate.

Sper ca m-am facut inteleasa.In caz ca mai ai nevoie de ajutor, lasa mesaj si iti dau id-ul meu de mess.Numai bine!

| nextlevel999 a răspuns:

Controleaza toate mufele

| atvLoVeR a răspuns:

Incearca sa conectezi mai bine mufele la spatele pc-ului si la sistemul audio[daca ai] ori schimba setul de mufe!