| alexclaudiuD a întrebat:

Am o problema la youtube.deci: am pus un filmulet pe youtube cu mine cand dansez c-walk si nare sonor. imi zice cam asa : NOTICE This video contains an audio track that has not been authorized by WMG. The audio has been disabled. imi zice careva cum sa rezolv aceasta problema! Funda!

Răspuns Câştigător
| Aburycky a răspuns:

Nu merge sonorul pentru ca iti trebuie drepturi de autor pentru melodia care ai pus-o pentru ca asa am patit si eu cu un filmulet... sper ca ai inteles care e problema.big grin

1 răspuns:
| alexclaudiuD explică:

Madalin.e modificat tot.are melodia pusa etc... numa cand il uploadez pe youtube.imi zice chestia aia. oare dc? am mai bagat si altele dar nu mi sa mai intamplat pana acum chestia
aia! care sti cum se rezolva pls help!