| blondul a întrebat:

Am o problema pe trilulilu. Cand vreau sa ascult muzica sau sa vad un videoclip acesta incepe sa cante de doua ori, problema este ca nu canta simultan ci cu 2-3 secunde diferenta si va dati seama ca nu inteleg nimica. Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| JomelaMaya a răspuns:

Eu stiu că nu intelegi, dar habar n-am cum să te ajut incearcă sipe youtube să cauti melodii care le asculti pe trilulilu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine facea asa...eu opream una (cea care trebuie sa cante) si o ascultam pe cealalta (care nu stiu de unde era). Dar s-a rezolvat.

| blondul explică:

Da dar cum s-a rezolvat?/
singur?