| dyaandflo a întrebat:

De ce atunci cand vreau sa acult o melodie sau sa vad un videoclip (YouTube sau Trilulilu sau oricare alt site) melodia sau videoclipul se intrerupe. adica, cante un pic se opreste incepe iar.de ce?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se incarca la fel de repede pe cit ruleaza. Poate sa fie o problema cu viteza conexiunii de net

| djalexandrual a răspuns:

Ai probleme cu Viteza internetului.Si mie sambata mi se incarca greu, deoarece sunt toate serverele foarte aglomerate pentru ca toata lumea este libera sambata. Vorbeste cu aia de unde ai netul sa iti mareasca viteza, dar te va costa putin mai mult...Eu platesc aproximativ 40-60 lei pe luna de unde am receiver HD, un telefon fix si viteza pana la 9. Sper ca te-am ajutat... O zi buna sa ai in continuare.

| AddaMânâncăNutellaCaSparta a răspuns:

Probabil e din cauza conexiunii internetului. Si mie mi se intampla happy.