| neXu a întrebat:

Mi-am luat astazi un telefon Vodafone Smart Mini siiii am o problema cu el :\. Mai exact..cand ma suna cineva incepe sa "cante" si dupa cateva secunde se opreste (nu se mai aude nimic) ..sau..ma suna cineva ..canta si dupa cateva sec se aude un fel de bazait in difuzor ..ca si cum as suna eu pe cineva ..sunetul acela "trrr, trrr". stiti la ce ma refer..muzica merge.pot sa ascult muzica la el fara probleme. :\ imi face asa doar cand ma suna cineva :\ stie cineva ce ii pot face?

2 răspunsuri:
| PVAAVU a răspuns:

Lasa-l asa sau cauta un expert in telefoane sa te ajute.

| neXu explică:

Mda...se pare ca atunci cand ma suna cineva, se da pe silentios dupa cateva secunde...