| AngelCosmy a întrebat:

Am o voce ragusita,SI vreau pur si simblu sa sune mai bine... Adica,sa nu mai fie chiar asa daca ma apuc sa cand se sperie lumea, ceva idei?

2 răspunsuri:
| Mariinaa a răspuns:

Ceai cald, si ceva sirop, eu de-obicei iau sirop de brad in cazurile astea, insa tu poti incerca mierea de-albine!happy Succes.

| gfhe a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti mai incet si cit mai putin posibil, adica sa vorbesti cind e cazulsi sa nu strigi, fiindca fortezi vocea. Va trece in cireva zile, poate chiar pina miine. Sper ca ti-am fost de ajutor!