| Stamen_Andrei_1977 a întrebat:

Am primit un snap cu o melodie, dar nu stiu cum se numeste (si pers respectiva inca nu imi raspunde). Melodia este ceva gen,, Touch my maun, how my dan, am never be. (am scris intentionat asa)! Dau funda celi care imi raspunde la aceasta intrebare!

Răspuns Câştigător
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Incearca aplicatia Shazam. O descari de pe playstore pe alt device, si apesi pe butonul mare din mijloc in timp ce canta piesa respectiva. Iti gaseste aproape orice melodie.